WHAT DOES KAJAKI SULEJóW MEAN?

What Does kajaki sulejów Mean?

What Does kajaki sulejów Mean?

Blog Article

Nr konta do wpłaty zaliczek (thirty% ceny wynajmu kajaka, w tytule proszę wpisać datę rezerwacji oraz imię i nazwisko wynajmującego)

otwarty kokpit zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bagaż nawet podczas długiej wyprawy kajakowej,

Możemy się poszczycić naszymi kajakami, to nasz największy atut, są nowoczesne i bardzo wygodne.

Pomożemy w wyborze trasy i zaproponujemy najkorzystniejszy wariant transportu. Kajak dostarczamy w wybrane miejsce na umówioną godzinę.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda

You might be utilizing a browser that may not supported by Fb, so we've redirected you to an easier Variation to supply you with the ideal expertise.

Jest to kajak wyczynowy do wodnego polo oraz akrobacji wodnych, super lekki, nadzwyczaj zwrotny. Praktycznie jego możliwości są ograniczane przez kajakarza.

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu, oddychanie czystym powietrzem i wiosłowanie kajaki sulejów po spokojnych rzekach to doskonałe antidotum na stres i zmęczenie. Poczujesz się odprężony i pełen energii po takim dniu na wodzie.

Nie musisz posiadać własnego kajaku, aby cieszyć się tą niezwykłą typeą aktywności na wodzie.

Wapienniki w Sulejowie to najpiękniejsze turkusowe jezioro w województwie łódzkim. Powstało ono na skutek zalania wodą wyrobisk po odkrywkowej kopalni wapienia. Lazurowy kolor wody Wapienniki zawdzięczają obecności w nich węglanu wapnia. Miejsce zachwyca urokliwym krajobrazem.

superlinearny polietylen – niezwykle wytrzymały materiał zapewniający brak uszkodzeń podczas spływu,

Wersja Rental+luk popularnego i docenianego kajaka Carolina 12 exp angielskiej firmy Notion. Wysokiej klasy, super wygodny kajak turystyczny dla początkujących i zaawansowanych kajakarzy.

Wynajem kajaków Sulejów to nie tylko przygoda i aktywność fizyczna, ale także doskonały sposób na relaks i odprężenie. Kontakt z naturą i wodą ma korzystny wpływ na nasze ciało i umysł.

W skład opactwa wchodzi romański kościół, klasztor oraz ruiny murów obronnych z zachowanymi 6 basztami. Zabudowania gospodarcze oraz mury obronne opactwa zostały zaadaptowana na lodge.

Wygodny kajak dwuosobowy o obszernym kokpicie, bardzo dobrych warunkach nautycznych, niesamowitej pakowności na dłuższe spływy jak i idealnie dopasowany na krótkie wypady.

Report this page